Немає відгуків, додати
+380 (97) 334-03-50
Твой любимец

Ще кошенята-бобтейлята.

Ще кошенята-бобтейлята.
Бобтейлы-абсолютно дивовижні кішки. Мало того, що вони характером схожі на собак, звуть їх, як і псів-бобіки, люблять вони тільки господарів, виконують собачі команди (у нас головна команда ФУ ), виляють коротким хвостом, але...ще вони дуже люблять СВОЮ собаку. Їй така любов напевно в тягар, тому що вони її виживають з її власного законного місця і стрибають на ній. як на батуті. Щоправда в обох випадках, коли вони народжувалися і їх поміщали у вольєр, собака лежала цілодобово, засунувши носа в клітинку клітини. Потім вона їх ретельно умивала навпаки, тобто ззаду).
ось так 5-місячний Зорро треться про свою другу маму. Рідна його зараз просто лупить, що б відучити цицьку ссати.
Маленьким кошенятам виповнилося 27 травня 2 місяці. вони вже мають попередні документи і їм зроблена перша щеплення. Четверо кошенят. Дві мармурові дівчинки. яких назвати випало на букву "р" Глафіра і Гертруда вийшли. А хлопчики народилися чорними. Один-пухнастий і товстий-вилитий Борман, але адже буква "Р", тому вийшов Гебельс, в будинку Геба, хоча він такий Гебельс, як я дюймовочка. А єдиний в посліді короткошерстий чорний кіт, хитрий і маленький, нахабний з нахабним прищуром, називається Гепа. Він з нашим мером-одна особа. думала комісія клубу буде заперечувати, але всі посміялися і в документах вийшов Геннадій Адольфович))
Це великі і маленькі.
Зараз кошенята їдять все. Сухий корм, переморожене сире яловиче серце і кашу з консервованим вологим кормом, це люблять маленькі. Крім того їм дозволено через малолітство пробувати все у своїх господарів.
Глаша і сир.
Пивний натюрморт.
Котячий "хрест!"
Їдять великі кошенята і маленькі.
грають всі разом з вудкою.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner